Opinie o kursach

Iwona Mitter-Fajfer

Zdecydowanie polecam kurs. Forma zajęć pozwala na szybkie i łatwe przyswajanie wiedzy. Panuje przyjazna atmosfera a zajęcia są na wysokim poziomie. Trener wykazuje się dużym zaangażowaniem, kompetencjami oraz umiejętnością przekazywania skomplikowanych treści w przejrzysty sposób.


Rafał Zarazik

Nie miałem wcześniej styczności z 3DS MAX. Nietypowy ale bardzo skuteczny sposób nauczania pozwala mi teraz na swobodne poruszanie się w programie 🙂 Gość zna się na rzeczy. Możliwość wyboru terminów zajęć jest dodatkowym atutem. Polecam!


Krzysztof Lobczowski

Kurs oceniam pozytywnie. W bardzo przystępny sposób wytłumaczono mi sposób poruszania się w środowisku programu 3ds max. Polecam szczególnie osobom, które nie miały wcześniej styczności z tym programem, na kursie bardzo szybko załapią o co chodzi, bez zrażania się do 3ds maxa. Prowadzący to bardzo pozytywny i cierpliwy człowiek (podobnie jak na kursie prawa jazdy: da rade nawet najbardziej opornym na wiedzę 🙂 ) Atmosfera na zajęciach jak najbardziej pozytywna. Polecam!


Kornel Kot

Wcześniejsze doświadczenia z programem?
Pierwszy raz włączyłem program 3DsMax dzień przed pierwszymi zajęciami. Od 1 minuty dostałem oczopląsu i bólu głowy od ilości możliwości, funkcji i przycisków programu. Ukończenie tego kursu sprawiło, że posługiwanie się programem nie sprawia mi większego problemu niż korzystanie z takiego programu jak np. Microsoft Word. Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie a zarazem w prosty sposób. Nauczyciel fachowo tłumaczył zagadnienia tak, aby nawet osoba nie mająca bladego pojęcia o grafice czy komputerach, zdołała nauczyć się tematu lekcji. Warto również wspomnieć o przemiłej atmosferze zajęć, która była radosna i miła, a nauczyciel oraz inni kursanci byli chętni do pomocy nawet poza lekcjami. P O L E C A M


Bartłomiej Jarnot

Zajęcia w 100% oparte na pracy w środowisku 3ds max bez zbędnej teorii. Po zakończeniu uzyskuje sie umiejętność wykonywania samodzielnie wizualizacji. Miła atmosfera.


Iryna Stasynets

Nie wiedziałam, czego się spodziewać i czy po kursie naprawdę mogłaby coś zrobić. Ale teraz jestem nawet bardziej niż zadowolona. Kurs jest bardzo skuteczny. Wszystka informacja dostarczona na zajęciach jest konkretną. Od razu siadaliśmy i cos robiłyśmy. Podobało mi się, że kierownik nie tylko doradzi jak zrobić to, co potrzebuje każdy, ale i wyjaśni, czemu właśnie ten sposób, a nie inny jest najlepszym rozwiązaniem do konkretnej sytuacji. A jak jeszcze ćwiczysz w domu albo chcesz cos powtórzyć, to dodatkowo w pomoc jest tutoriały i asystent. Не знала чого чекати і чи після курсів справді буду вміти щось робити. Але зараз я навіть більше ніж задоволена. Курси дуже ефективні. На заняттях не лиють воду, а вчать конкретних інструментів, які потрібні в подальшій роботі. Одразу сідали і робили. Викладач не тільки пояснює що і кому потрібно зробити, але і допомагає зрозуміти чому власне такий спосіб, а не інший, є найкращим розв’язанням в конкретному випадку. Плюс ще в тому, що якщо займаєшся дома, або хочеш повторити те, що робили на заняттях завжди можна скористатися з асистента чи туторіалу. Справді рекомендую.


Ola_A

Jestem bardzo zadowolona z kursu i zdecydowanie polecam! Zajęcia odbyłam online, były one merytoryczne i różnorodne, duży wybór tematów zajęć i fajnie, że dalej tworzone są nowe. Grupy są nieduże, dzięki czemu prowadzący ma czas dla każdego kursanta, a także chętnie odpowiada na pytania dotyczące wizualizacji zrobionych poza zajęciami. Dużym plusem jest również opcja asystenta, który jest bardzo przydatny zwłaszcza na początku nauki. Oczywiście, żeby osiągnąć sukces potrzeba wiele własnej pracy po zajęciach i powtarzania materiału, do czego prowadzący często motywuje. Atmosfera podczas zajęć również na plus 🙂


Paweł Wróbel

Ze względu na brak poprzedniego doświadczenia z modelowaniem w 3DS Max po pierwszych zajęciach myślałem, że to nie dla mnie. Po kliku kolejnych zajęciach było już znacznie lepiej, a to dzięki formie prowadzenia zajęć i sposobie przekazywania wiedzy. Trener jest bardzo profesjonalny, rzetelnie wykonuje swoje obowiązki. Zdecydowanie polecam! Dodatkowo na plus oceniam miłą atmosferę na zajęciach, lokalizację w Krakowie oraz elastyczność zajęć – nawet osoby pracujące będą w stanie ukończyć ten kurs.


Emilia

Na kurs 3DS Max trafiłam całkiem przypadkowo nie mając większych oczekiwań. Początki były ciężkie, bo pierwsze zajęcia to był mój pierwszy kontakt z programem, wcześniej nawet nie wiedziałam jak wygląd interfejs, więc zajęło mi ze trzy zajęcia, żeby się ogarnąć, ale potem już było z górki. Po skończeniu pierwszego kursu z czystym sercem mogę polecić każdemu, kto projektuje wnętrza lub zajmuje się tylko wizualizacjami. Dzięki 3ds Max jako projektantka nie jestem uzależniona od modeli znalezionych w sieci, bo już po pierwszym poziomie większość prostych mebli potrafię sama wymodelować. Potencjał programu jest ogromny, ale z każdymi zajęciami coraz więcej “kropek” się łączy i coraz swobodniej się w nim poruszam. Sama metoda nauki jest ciekawa, bo można ominąć zajęcia i nic się nie dzieje, dostępne są tutoriale, którymi można uzupełnić wiedzę i nie jesteśmy w tyle za grupą. Oczywiście nic nie zastąpi lekcji na żywo, gdzie zawsze omawiane są dodatkowe zagadnienia i błędy które wychodzą w trakcie pracy. Doceniam tez czerstwe poczucie humoru prowadzącego 😉 dzięki abstrakcyjnym żartom i porównaniom więcej wiedzy zostaje w głowie. Każde zajęcia to tworzenie innego modelu, który jest de facto pretekstem do nauki poszczególnych narzędzi. Robiąc dobre notatki i powtarzając na bieżąco materiał po zajęciach można się na prawdę wiele nauczyć i w razie potrzeby odtworzyć schemat działania przy tworzeniu własnych modeli. Już po pierwszym kursie przeglądając filmiki dot. modelowania w 3ds Max na YT większość rzeczy rozumiem a nawet potrafię wyłapać nieoptymalne ruchy, bo wiem, że metodami z kursu byłoby szybciej lub łatwiej.


Anna Peregrym

Kurs prowadzony w sposób bardzo profesjonalny. Każde ćwiczenie jest dobrze przemyślane. W prosty sposób przechodzi się z wiedzy podstawowej na bardziej profesjonalną, bez zbędnej teorii. Kursant uczy się wszystkiego w praktyce, a z każdą kolejną wizualizacją widać postęp. Podczas zajęć panuje bardzo miła atmosfera, a liczba osób uczestniczących w kursie jest tak dobrana, że prowadzący jest w stanie każdemu pomóc.

Przejrzyj pozostałe kilkaset opinii naszych absolwentów